Sculptures
-
Barlee A2000652 Sculpture
(Sculptures - Tabletop)This sculpture brings contemporary art full circle. Interlocking metal rings in a black finish add an art gallery touch for a console table, bookshelf or mantel.
$49.95
$79.95
Save $30.00

Specifications / Choose an option
| GENERAL | |
|---|---|
| Series Name | Barlee |
| Type | Tabletop |
| Color | Black |
| Additional Information |
• Made of cast aluminum • Black finish |
| DIMENSIONS | |
| Width | 6.5 inch(es) / 16.51 cm |
| Height | 6.75 inch(es) / 17.15 cm |
| Depth | 8.88 inch(es) / 22.56 cm |
| Weight | 3 lb(s) / 1.36 kg |
| SHIPPING DIMENSIONS | |
| Width | 9.13 inch(es) / 23.19 cm |
| Height | 18.25 inch(es) / 46.36 cm |
| Depth | 9.13 inch(es) / 23.19 cm |
| Weight | 6 lb(s) / 2.72 kg |
| Volume | 0.88 cu. ft. / 0.02 cu. m. |
| UPC | |
| UPC# | 24052873993 |
